Ergül Halisçelik

Spor

HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI 13. HALI SAHA TURNUVASI’NDA KORNERDEN ATTTIĞIM GOL… HAZİNE KONTROLÖRLERİ KURULU- DEVLET DESTEKLERİ GM MAÇI (ANKARA, 1 NİSAN 2017)


HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI FUTBOL TAKIMI KAPTANI, 2015 YILI SPOR TOTO KAMU PERSONELİ FUTBOL TURNUVASI

(ANKARA, NİSAN 2015) Ankara Valiliği tarafından bu yıl 4’cüsü düzenlenen ve 14 grupta 81 takımın iştirak ettiği “2015 YILI SPOR TOTO KAMU PERSONELİ FUTBOL TURNUVASI”nda Hazine Müsteşarlığı Futbol Takımımız, 19 Mayıs Stadyumunda ODTÜ, ANKARA B.Ş.B, GENÇLİK SPOR BAK., İŞKUR İL MÜD. ve KARA YOLLARI 23.BÖLGE MÜD. ile yaptığı maçlar sonucunda, Müsteşarlığımızı en iyi şekilde temsil ederek grubu 4.sırada tamamlamıştır.

BU ORGANİZASYONDA YER ALAN TAKIM YÖNETİMİNE, İDARİ-TEKNİK HEYETE VE TÜM TAKIM ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDİYOR, GÖSTERMİŞ OLDUKLARI ÖZVERİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. TURNUVA ORTASINDA SAKATLANDIK AMA SON MAÇLARDA TAKIM ANTRENÖRÜ OLARAK TAKIMLA BİRLİKTE OLUP, KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞTIK…


Hazine Müsteşarlığı Futbol Takımı Kaptanı, 2012 Yılı Spor Toto Kamu Personeli Futbol Turnuvası (Ankara, Mayıs-Haziran 2012)

Ankara Valiliği tarafından düzenlenmiş olan 60 takımın iştirak ettiği “2012 YILI SPOR TOTO KAMU PERSONELİ FUTBOL TURNUVASI”nda Hazine Müsteşarlığı Futbol Takımımız,  19 Mayıs Stadyumunda TPE, YÖK, Çevre ve Şehircilik Baknalığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile yaptığı maçlar sonucunda ikinci kademe maçlarına grup lideri olarak çıkmıştır. Takımımız ikinci kademe maçlarında PTT Genel Müdürlüğü, Karayolları 4.Bölge Md. ve Kültür  ve Turizm Bakanlığı takımlarıyla mücadele ederek ilk defa katıldığı turnuvada Müsteşarlığımızı en iyi şekilde temsil etmiştir.

Uzun yıllar sonra resmi sahaya çıkarak ve  attığım 10 golle takıma katkı sağlayarak bu turnuvadan takım arkadaşlarımla birlikte büyük zevk aldık. Takım kaptanı olarak ilk defa katıldığımız ve başarı gösterdiğimiz bu organizasyonda yer alan takım yönetimine, idari-teknik heyete ve tüm takım arkadaşlarımı tebrik diyorum. 


Hazine Müsteşarlığı Futbol Takımı Kaptanı, 2012 Yılı Spor Toto Kamu Personeli Futbol Turnuvası

Hazine Müsteşarlığı bünyesinde düzenlenen Futbol Turnuvasında  Kurul Takımımız İkinci olmuştur. Maçlar Eskişehir Yolu Üzeri Tarım ve Köyişleri Bakanlığı (Eski Köy Hizmetleri) tesislerinde oynanmıştır. Kurul Takımımız oynadığı grup maçlarında Devlet Desteklerini 6-2, KİT Genel Müdürlüğü maçını 4-0, İMİ maçını ise 6-3 kazanarak grubunu lider olarak tamamlamıştır. Çeyrek final maçında PERSONEL takımını 7-2 yenen takımımız yarı final maçında normal süresi 2-2 biten maçta DEİ Genel Müdürlüğü takımını penaltı  atışları sonucunda 4-1 yenerek finale yükselmiştir. Takımımız final maçında tekrar Devlet Destekleri ile karşılaşmış ancak bu kez rakibine 4-2 yenilerek ikinci olmuştur. Turnuvada attığım  15 gol ile takıma katkı sağlamaya çalıştım.

Hazine Kontrolörleri Kurulu Futbol Takımı, Takım Kaptanı, Mayıs 2011 ANKARA


CMU, Heinz College Türkiye Voleyball ve Futbol takımı,  Voleyball maçı öncesi, CMU Mart 2009 Ayaktakiler: Osman, Ali, Ergül, Ömer,Oturanlar:Akif, Ahmet, Mete


CMU Heinz College Türkiye Takımı, Mart 2009 Pittsburgh USA


Amerika’da  Pittsburgh’un beyzbol takimi “Pittsburgh Pirates” ile “Cincinati Reds” takımları arasındaki maçı izledik. Ancak Pittsburgh’un asıl ünlü takımları benim de bir gönül bağı yaşamaya başladığım Amerikan futbolu takimi “Pittsburgh Steelers” ve buz hokeyi takımı “Penguins”. Sanırım ABD’de kaldığımız 3 yıl içinde bu takımlara uğur getirdik ve futbolda 2 buz hokeyinde ise 1 şampiyonluk gördük.

Go Pirates, Steelers & Penguins, 2007 Pittsburgh USA


Jorge Octavio Berges, Ergul Haliscelik, Jawad Khan, Marko Zivanov Guillermo Jose, Amit Sharma ve 
Missing players (Aykut Erdogdu, Mete Demirci, Miles Ingram, Raymundo Segovia, Jonathan Fegely)

CMU Heinz Spor  Soccer Team 2007, Pittsburgh USA


Turkuaz Spor, Voleyball maci oncesi, CMU 2007 (Serdar, Marko, Ergul, Ahmet) 

Turkuaz Spor Voleyball takımı, 2007 Pittsburgh USA


Amerika’da da futbola devam. Devre arasında da başkanın pizza ikramını geri çeviremedik… 

CMU Türkiye Futbol Takımı, Ekim, 2006 PITTSBURGH USA


Hazine Kontrolörleri Kurulu Futbol Takımı, 2000 ANKARA


Hazine ve Dış Ticaret Kontrolörleri Futbol Takımları, 2000 ANKARA


Turnuvada attığım 33 gol  şampiyon olmamıza yetmedi ve ikinci olduk. Ancak Hazine turnuvaları arasında benim açımdan en zevkli olanı idi. Kadromuz çok kısıtlı idi ancak kapasite kullanım oranı, disiplin içersinde  oldukça yüksekti.  Maçlara çok fazla ilgi vardı… 

Hazine Kontrolörleri Kurulu Futbol Takımı, 2000 ANKARA  

ADANA KÖY HİZMETLERİ FUTBOL TAKIMI, 1996-1997 SEZONLARI ADANA


Çukurova Üniversitesi İİBF Halı Saha Turnuvalarında toplam 8 dönemde 6 şampiyonluk kazandık.  Bu turnuvalarda 5 kez de gol kralı olarak turnuvaya ambargo koyduk, yaz kış yağmur-çamur demeden kupaları topladık… 

Çukurova Üniversitesi İİBF Halı Saha Turnuvası, 1996 ADANA

Çukurova Üniversitesi İİBF Futbol Takımı olarak 1994 de kazanamadık ama işn peşini bırakmayarak yüksek lisans eğitimine devam ederken 1996 yılında şampiyon olduk…

Çukurova Üniversitesi İİBF Futbol Takımı, Nisan 1994, ADANA

Yüreğir İdman Yurdu Futbol Takımı, 1993 ADANA


Yüreğir İdman Yurdu Futbol Takımı ile genç takım kaptanlığı yaparken A takımda ise amatör kümede şampiyon olduk….

Karşıyaka Gençler Gücü (KGG) Futbol Takımı, Takım Kaptanı,  1992 ADANA


Karşıyaka Lisesi 6 Mat D Sınıf Takımı, 1989 ADANA


BORG Gençlik A Futbol Takımı, 1989 Turnuva Şampiyonu ADANA


BORG Gençlik Genç Futbol Takımı, 1989 Turnuva Şampiyonu ADANA


Karşıyaka Lisesi Lise 1. Sınıf Takımı, 1987 ADANA


Orta 2. sınıfta iken Sakıp Sabancı İlköğretim Okulunun ilk futbol takımında oynadım. İlk defa giydiğim eşofman takımı ve formayı heyecandan günlerce üzerimden çıkarmadım. Yandaki resimde orta 3.sınıfta iken oynadığım takım. 

Sakıp Sabancı İlköğretim Okulu Futbol Takımı, Takım Kaptanı, 1987 ADANAWritten by
Ergulhaliscelik
Tartışmaya katılın

Dr. Ergül HALİSÇELİK

Ergulhaliscelik

Adana Büyükşehir Belediyesi
Genel Sekreter

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Dr. Ergül HALİSÇELİK

İşi hak edene vermemek hak edene, hak etmeyene vermek ise herkese zulümdür.
İşi ve yetkiyi hak eden, liyakatlı ehline verirseniz:
İş güzel ve kaliteli olur,
İş ucuz ve ekonomik olur,
İş çabuk, verimli ve etkin olur,
Bu işten ahlak & vicdan sahibi herkes mutlu olur.